Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 20US 230W Laptop Orjinal Şarj Aleti ( Adaptör )

ORJİNAL DİSTRİBİTÖR ÜRÜNÜ
LENO230WUSB
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ürün                               : Orjinal Lenovo Adaptör ThinkPad T15g Gen 1 20US        Muadil Ürün İçin Tıklayınız
Part Number           : ADL230NDC3A
Menşei                          : Lenovo Distribitör Ürünü
Çıkış Volt                    : 20V
Çıkış Akımı                : 11.5A
Güç                                   : 230W
Uç Boyutları              : USB
Uyumlu Modeller  : 

İncemelekte olduğunuz Lenovo Notebook Adaptör ün ThinkPad T15g Gen 1 20US çıkış voltu 20v olup çıkış akımı amper değeri 11.5a dır.
Lenovo Notebook Şarj Cihazı nın ThinkPad T15g Gen 1 20US kullanmakta olduğu adaptör ucu ise USB dir.
Alışverişinizde ileride herhangi bir sorun yaşanmaması için Lenovo Laptop unuzun ThinkPad T15g Gen 1 20US arka etiketinde yazan değerleri ile yukarıda resmini görmekte olduğunuz Lenovo Şarj cihazı resmini karşılaştırmanız tavsiye edilir.
Burada, www.sarf34.com.tr da, bir Lenovo dizüstü bilgisayar şarj cihazının arızalanmasının ne kadar rahatsız edici veya hasarlı olduğunu anlıyoruz.
Bu sorundan dolayı günlük hayatınızın günlük yaşamınızın iş düzeninizin bozulmaması için mümkün olan en hızlı sürede orijinal bir Lenovo adaptörü değişimi sağladığımızdan emin olmak için gayret gösteriyoruz.
www.sarf34.com.tr adresini tercih eden tüm müşteriler Lenovo notebook şarj aletinden ve müşteri hizmetlerinden memnun kalacaklardır.

Dizüstü Bilgisayarlarınız İçin Doğru Adaptörleri Nasıl Seçeceksiniz?

Dizüstü bilgisayarlar, şarj edilebilir bir pil şeklinde kendi güç kaynağı olan taşınabilir cihazlardır. Bu piller sadece yeniden şarj edilmeleri gerekmeden çok uzun süre dayanır.
Dizüstü bilgisayarlar, bu amaç için duvar prizlerine takılan güç adaptörlerini kullanır. Piyasada yüzlerce farklı marka dizüstü bilgisayar var ve her biri kendi türünü ve adaptör modelini kullanıyor.
Dizüstü bilgisayar adaptörleri ararken, dizüstü bilgisayarlarının model numarasını ile voltaj ve amper gereksinimlerini kontrol etmesi gerekir.

Bu bilgi, uyumlu bir dizüstü bilgisayar adaptörünü çevrimiçi aramak için kullanılır.
Bir adaptörün voltajının dizüstü bilgisayarın gerekli voltajına uygun olması gerekir. Bununla birlikte, bir adaptörün amperajı gerekli amperajı karşılayabilir veya aşabilir.
Dizüstü bilgisayar sahiplerinin ayrıca doğru konektör (Giriş Ucu) tipinde bir adaptör almaları gerekmektedir. Silindirik konektör uçları, bir dizüstü bilgisayar cihazı için en yaygın kullanılan tiptir.
Başka bir seçenek, güç ayarlarını dizüstü bilgisayara uyarlayabilen ve çoklu konektör uçlarıyla birlikte gelen bir evrensel güç adaptörü aramaktır.
Dizüstü bilgisayarlar, enerji için iki ana güç adaptörü türüne güvenir: AC adaptörü ve DC Adaptörü.
Şarj cihazları olarak da bilinen bu adaptörler, elektrik prizinden çıkan elektriği dizüstü bilgisayar için kullanılabilen bir forma dönüştürmeye yardımcı olan Alettir.

AC Laptop Şarj Adaptörü

AC adaptörü AC gücünü çoğu evde bulunan bir duvar prizinden çoğu küçük cihaz tarafından kullanılan DC gücüne dönüştürür.
Dizüstü bilgisayarlar DC gücü kullanır. dizüstü bilgisayarı Elektrik İhtiyacı Olmadan çalışmaya devam etmek için kullandığı piller tarafından sağlanan güç türüdür.

DC Laptop Şarj Adaptörü

Dizüstü bilgisayarlar DC gücü kullanır, bu yüzden bir DC güç kaynağına takıldığında bir DC adaptörünün gerekli olmadığı görülüyor.
Bununla birlikte, çoğu DC güç kaynağı, bir dizüstü bilgisayarın ihtiyaçları için çok düşük bir voltaj sağlar. Bu gücü almak ve dizüstü bilgisayarın pilini şarj etmek veya çalıştırmak için kullanabileceği daha yüksek bir voltaja
dönüştürmek için bir DC güç adaptörü gerekir.

Laptop Şarj Adaptörünün Doğru Modelini Bulmak ?

Piyasada pek çok farklı adaptör bulunduğundan, bir dizüstü bilgisayar satın almadan önce hangi adaptöre ihtiyaç duyduğunu kontrol etmek önemlidir.
Çoğu adaptör, belirli markalar ve dizüstü bilgisayar modelleri için pazarlanmaktadır. Ayrıca adaptörün voltajını, akımını ve polaritesini de listeleyeceklerdir.
Bu sayede dizüstü bilgisayar sahipleri, cihazları için uygun adaptörü seçebilir. Dizüstü bilgisayar için doğru adaptörü bulmak, dizüstü bilgisayarın model numarasını ve güç gereksinimlerini kontrol etmek anlamına gelir.

Dizüstü bilgisayarın model numarasını Nasıl Bulurum ?

Bu genellikle dizüstü bilgisayarın alt tarafına yapıştırılmış küçük bir çıkartma üzerine basılır.
Ayrıca dizüstü bilgisayarın güç bağlantı noktasının yanında da yazdırılabilir. Amper ve gerekli voltajı.
Uyumlu adaptörlerin olup olmadığını bulmak için model numarasına çevrimiçi bakın. Adaptörün voltajı ve amperi, dizüstü bilgisayarın gereksinimlerine uygun olmalıdır.
Laptop adaptörünün konnektör tipini Bulamıyorsanız Bizden Çevrim içi Canlı destek Alabilirsiniz. Alacağınız Adaptörün dizüstü bilgisayara takılabilmesi için eşleşmeleri gerekir.


KULLANIM ŞARTLARI :
Lenovo Şarj aletinizi aşağıda belirtilen ortam limitleri dahilinde kullanmanız en iyi verimi almanız için yardımcı olacaktır :

 • Muhafaza sıcaklık Limitleri         : -20 °C – 60°C
 • Çalışma sıcaklık Limitleri             :  40°C – 65°C
 • Ortam net Limitler                        :  %20 - %80
Ayrıca kullanırken şu hususlara riayet edilmesi gereklidir :
 • Ortamın tozsuz ve kuru olması
 • Soba, Kalorifer gibi sıcaklık yayan ortamlardan uzak olması
 • Direk güneş ışığına maruz kalmaması
 • Lenovo şarj aletinizin yayacağı ısının dağılmasını engelleyecek şekilde kapalı bir ortamda tutulmaması veya üstünün örtülmemesi
 • Üzerine herhangi bir ağırlık konulmaması
 • Kablo uçlarında bulunan fişlerin yerlerine tam olarak oturması
 • Kabloların bağlı olduğu Giriş / Çıkış fişlerine yakın bölgelerde fişleri bir tarafa doğru bükmeyecek şekilde serbest tutulması
 • Lenovo şarj aletinize hareketli nesnelerin çarpıp herhangi bir hasara neden olmayacak biçimde kullanılması

BAKIM :
Lenovo adaptörünüzü yukarıdaki şartlar dahilinde kullanmanız durumunda herhangi bir bakım ihtiyacı olmayacaktır. Herhangi bir sebep ile temizlik yapmanız icap eder ise, hafif nemli bir bez ile Lenovo şarj aletinizin kablo ve fişlerinizi silebilirsiniz. Temizlik işleminde deterjan ve alkol gibi kimyasalların kullanımı plastik ve/veya etiketlere zarar verebileceği sebebi ile uygun değildir.
Dikkat : Temizlik esnasında Lenovo adaptörünüzün  ve güç kablosunun içine temizlik malzemesi veya herhangi bir sıvı kaçırmamaya azami dikkat gösterin. Böyle bir durumda Lenovo şarj aletinizde kalıcı hasarlar oluşabileceğini unutmayın.

GARANTİ DIŞI DURUMLAR :
Aşağıdaki durumlarda Lenovo adaptörünüz garanti dışı kalacaktır :
 • Orijinal ambalajı ve alış faturası olmadığı durumunda,
 • Ürün ve/veya ambalajı üzerindeki etiketlerin hasar görmesi durumunda,
 • Lenovo şarj aletinizi çarpma, düşme gibi fiziki bir etki neticesinde hasar görmesi durumunda,
 • Yukarıdaki KULLANIM ŞARTLARI bölümünde belirtilen şartlara uymayan bir kullanımdan kaynaklanan hasarlar durumunda,
 • Lenovo adaptörün yetkili servis haricinde açılması durumunda,
 • Elektrik tesisatı ve Topraklama hataları neticesinde oluşan hasarlarda.

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...